Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Pavla Maděrová

Majitelka/ Kadeřnictví Kouzelné nůžky

Ohromná vstřícnost, ochota, profesionalita a rychlost. 

Jiří Dvořák

Majitel / Knihkupectví U Vrány

Jako podnikatel můžu Honzu všem vřele doporučit. Zařídí, co vám jiní zařídit nedokážou díky tomu, že se léta pohybuje v oboru. Všechno vysvětlí a nesnaží se mlžit ekonomickými pojmy, kterým laik nerozumí a které ostatní používají ke zmatení svých klientů. Za mě rozhodně 5 z 5! 

Lenka Fatková

Oční klinika Gemini

S panem Jelínkem jsem řešila pojištění auta, které mi následně po 5 měsících vlastnění někdo ukradl, ale vše dopadlo k mojí spokojenosti a téměř celou částku mi pojišťovna vrátila. Mohu jen doporučit. 

Pavel Pavlík

Obchodní zástupce

Někdy bylo dost obtížné se sejít, ale výsledek stál za to. O službách, které pro mě pan Jelínek zastal, jsem se zmínil už několikrát ve svém okolí a všichni moji známí i celá má rodina jsme byli vždy s jeho přístupem a nasazením nadmíru spokojení. Konečně jsme mohli začít žít a svěřit svoji důvěru někomu, pro koho práce není jen povinnost. O tom, že se nám spolupráce s panem Jelínkem vyplatila, svědčí naše důvěra v jeho dovednosti, která trvá již více než 5 let. Za všechny Vám ještě jednou velice děkuji. PP

Ing. Adéla Talábová

Účetní

Naprostý profesionál ve svém oboru - vše potřebné mi vysvětlil do detailu se zohledněním jak možných rizik, tak výhod jednotlivých produktů a služeb. Profesionální přístup, který probíhal vždy v příjemné přátelské atmosféře, bezproblémová domluva. Mohu jedině doporučit.

Evžen Novák

Důchodce

S panem Jelínkem mám jen dobré zkušenosti. Velmi ochotně dokáže poradit a vybrat tu nejlepší variantu povinného ručení a zařídit vyplnění žádosti o zrušení minulé pojistné smlouvy, takže jsem nemusel prakticky nic vyřizovat sám, kromě zaplacení nové pojistné smlouvy. Doporučuji všem jeho služby, jsou skutečně profesionální.